Detské Parkour Tréningy

Detské Parkour Tréningy

Detské Parkour Tréningy

Ako cez hru a pohybový ZÁŽITOK budovať v deťoch ZVYK hýbať sa po celý zvyšok ŽIVOTA? Aké pohyby pomáhajú budovať robustný pohybový ZÁKLAD, ktorý je vhodný pre akýkoľvek budúci šport? Ako deti cez HRU motivovať k pohybu? Naše detské pohybové prípravky, zamerané na PARKOUR a FREERUN sú presne tie, ktoré vo vašich deťoch budú rozvíjať zdravý NÁVYK hýbať sa a pritom zažívať radosť z POHYBU. Vyberte si niektorý z našich aktuálnych PROGRAMOV pre deti od 4 do 15 rokov, ktoré ponúkame v Nitre aj Bratislave. Pre vás rodičov PONÚKAME možnosť v tom istom čase trénovať vo vedľajšej miestnosti s kvalitným trénerom a využiť tak čas čakania plnohodnotnejšie. Tešíme sa na vás aj vaše deti. 

Aktuálne kurzy ktoré prebiehajú počas roka:

  • SUPERKIDS (4-7 rokov): určené pre najmenšie deti do 7 rokov. Hráme sa, učíme sa hýbať zábavnou formou. Pomocou základných lokomócii a cvičení deti učíme ako si osvojiť zdravé pohybové návyky. Trénujeme základné gymnastické a akrobatické pohyby ako sú stojka na hlave, mostíky, kotúle, visenie na kruchoch či hrazdách a veľa ďalšieho. Zaroveň deti vedieme k pozornosti a disciplíne. V meste Nitra máme kurzy SUPERKIDS rozdelené na BASIC (začiatočníci) a ELITE (pokročilí). 
  • PARKOUR BASIC I. (8-15 rokov): určené pre staršie deti, ktoré sa chcú učiť parkour a freerun. Skupina je pre začiatočníkov. Systematickým tréningom učíme deti základné silové a akrobatické prvky. Po polroku poctivého snaženia a dochádzky je dieťa schopné postúpiť do pokročilejšej skupiny. Našich študentov učíme správnemu rocvičeniu, strečingu, disciplíne a pozornosti. Vedieme ich aj k cvičeniu a pohybu mimo tréningov.
  • PARKOUR PRO II. (8-15 rokov): určené pre pokročilých do 15 rokov. Patria sem všetci, ktorí už zvládli silové a akrobatické základy. Trénujeme už pokročilé silové a akrobatické prvky, ako stojka na rukách, premety, saltá.
  • PARKOUR ELITE III. (8-15 rokov): určené pre deti do 15 rokov, ktoré sa venujú parkouru a freerunu na veľmi pokročilej úrovni. Trénujeme najťažšie akrobatické prvky, ako sú vruty, variácie sált a náročné parkourové preskoky. Študenti tejto skupiny sú schopní súťažiť v disciplínach parkour a freerun, skákat na mäkkom aj tvrdom povrchu.

Všetky tieto pohybové programy pre deti sú len formou KURZU.

TRÉNERI TÝCHTO PROGRAMOV:

 

AKTUÁLNA PONUKA KURZOV PODĽA MIEST => https://skills.sk/kurzy/ 


TRÉNINGY BRATISLAVA => https://ba.skills.sk 

TRÉNINGY NITRA => https://nr.skills.sk 

TRÉNINGY POPRAD => https://pp.skills.sk 

TRÉNINGY KOŠICE => ČOSKORO

 

 

Tešíme sa na teba na tréningu

 

Detské Parkour Tréningy Detské Parkour Tréningy Detské Parkour Tréningy
Detské Parkour Tréningy Detské Parkour Tréningy Detské Parkour Tréningy
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.