Movers

Toto je verejný zoznam všetkých našich študentov od úplných začiatočníkov až po najviac pokročilých. Prvú hviezdičku (level) dostáva úplne každý, bez ohľadu na jeho zručnosti. Pre získanie každej ďalšej hviezdičky, ktoré prideľujú manuálne tréneri, je potrebné ovládať vyššie pohybové štandardy. V našom rozvrhu sú niektoré programy, do ktorých je možné sa dostať iba po dosiahnutí určitého stupňa fyzickej zdatnosti.

Level 3

Do tohto posledného levelu fyzickej zdatnosti sa naši zverenci dostávajú spravidla po 3-4 rokoch pravidelného a systematického tréningu v telocvični i doma. Tento level predstavuje už posledné štádium akrobatických či silových zručností vo veľmi kvalitnom prevedení. Je vysoko pravdepodobné, že ak sa prebojuješ až sem, budeš mať šancu v budúcnosti pracovať pre nás ako asistent hlavného trénera. 

Level 2

Level 2 predstavuje už veľmi pokročilý stupeň silovej a akrobatickej zdatnosti. V tomto levely naši zverenci ovládajú saltá, premety, zo silovej stránky pokročilejšie verzie stojky, silové výdrže a prechody či už s vlastnou hmotnosťou, alebo na hrazdách, bradielkach a iných gymnastických pomôckach. Do tohto levelu fyzickej zdatnosti sa priemerný zverenec dostane po 2 rokoch vytrvalej práce. Tí čo trénujú poctivo a pracujú na sebe aj doma, pravdepodobne skôr. 

1. Samuel Feben
2. Adam Brestovansky
3. Marcel Konečný
4. lukas Hubinsky
5. Maťo Vendžúr
6. Samuel Zetocha
7. Lukáš Amrich
8. Gregor Krajcovic
9. Timotej Dekrét
10. Edgar Ondroušek
11. Matej Horsky
12. Michal Sopúch
13. Dávid Beláň
14. Laura Búšová
15. Lukaš Plhal
16. Andrej Vítek
17. Daniel Dóczy
18. Tomáš Barina
19. Juraj Ondrejček
20. Matej Minár
21. Filip Hajduch
Level 1

Level 1 je známka, ktorú prideľujeme našim zverencom, ktorí už ovládajú základné pohybové akrobatické zručnosti ako kotúle, kotúle letom, ľahšie premety z hlavy vpred, alebo naopak sú už silovo dostatočne pripravení (workout), aby sa tieto pohybové zručnosti ľahšie naučili. Prvý level fyzickej zdatnosti pre nás znamená, že mierne pokročilý atlét (zverenec) je už veľmi plastický a je možné s ním bezpečne začať rozvíjať aj náročnejšie pohybové výzvy, najmä akrobatického charakteru. Z pravidla buď je daný jedinec na prvý level pripravený už v deň keď prišiel (pretože športuje a je fyzicky zdatný) alebo zhruba za 3/4 roka nášho tréningového procesu. Približne 210 dní trvá prvá zásadná štrukturálna zmena tela, ktorá sa na šľachách a kĺboch prejaví pod vplyvom nášho tréningu. Tie sa stanú robustnejšie a pevnejšie, čiže odolnejšie voči zraneniu a preto je možné prejsť k nácviku náročnejších prvkov. Viac tréningu sa rovná viac zábavy.

1. Martin Kopček
2. Oliver Tarina
3. Christian Holička
4. Daniel Hrušovský
5. Kristián Kunkela
6. Liliana Maníková
7. Samuel Prochazka
8. Lukáš Skopecz
9. Roman Floris
10. Maxim Matejov
11. Simona Kadlečiková
12. Adrian Drozd
13. Alexandra Štefanková
14. Marco Ciprian
15. Jakub Šranko
16. Ališer Abilov
17. Dušan Pecháč
18. Andrej Brestovansky
19. Šimon Kováč
20. Paula Klubertová
21. Peter Pšenka
Level 0

Toto je základný 0-tý level fyzickej zdatnosti a pohybovej gramotnosti (krémeš). Prvú hviezdičku dostáva úplne každý po prihlásení sa do nášho systému. Je len na tebe, ako dlho ti potrvá prepracovať sa do vyššieho levelu. O tom rozhoduje tréner na základe našich kritérií alebo na základe výsledku fyzických testov, ktoré môžeš absolvovať taktiež s trénerom. Po prepracovaní sa do vyššieho levelu sa ti otvárajú aj nové možnosti. Niektoré naše programy a prihlásenie sa do nich je možné až pri vyšších stupňoch fyzickej zdatnosti. Počet hviezdičiek pre nás znamená nie len silnejší zverenec, ale aj ťažšie zraniteľnejší zverenec. Čím viac zábavy chceš u nás na tréningoch zažiť, tým o viac hviezdičiek zabojuj. 

1. soletka
2. Matúš Olejník
3. Zuzana Legindiová
4. david kristofik
5. Patrik Horváth
6. Katarína Jagelková
7. Roman Olekšák
8. Samuel Šugra
9. Samuel Nemeth
10. akira111
11. Jozef Špaňúr
12. renata.tesarova
13. Jana Priecelova
14. Laura Blažíčková
15. Jarmila Bartalska
16. Martin Bartko
17. Andrej Brestovansky
18. Tomáš Kosinoha
19. Natália Ďurisová
20. Filip Koprda
21. Stefan Szabo
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.