Parkour & Freerun Programy

Parkour & Freerun Programy

Parkour & Freerun Programy 

Ako byť COOL, nenahnevať svojich rodičov a získať OBDIV priateľov či spolužiakov? Ako zdravo RISKOVAŤ, prekonávať svoj STRACH alebo nepreceňovať svoje SCHOPNOSTI (nezraniť sa)? Chceš sa naučiť krásne akrobatické ZRUČNOSTI, ktoré si vyžadujú disciplínu a vnútornú MOTIVÁCIU? Príď objaviť to, čoho si schopný /-á a zažiť svoju pohybovú SLOBODU v našich pohybových programoch PARKOUR a FREERUN. Tie sú určené pre mládež aj dospelých od 15 rokov. Objednaj si KURZ alebo rezervuj miesto na kreditovom tréningu v Nitre alebo Bratislave.

Pre koho je parkour a freerun určený? Pre každého, kto má chuť rozvíjať svoje pohybové schopnosti a má motiváciu a chuť naučiť sa tie najkrajšie, ale zároveň najťažšie akrobatické prvky.

KREDITOVÉ PROGRAMY

Sú určené pre študentov, ktorí spĺňajú požadovaný vek (10+) majú náročný program počas týždňa a vyžadujú flexibilitu v podobe výberu tréningu. Rozvrh a tréningy si vedia upraviť na mieru.

  • APF1 (vek 10+):Pre začiatočníkov a mierne pokročilých študentov ponúkame tréning APF1, kde budú svoje schopnosti ďalej rozvíjať.
  • APF 1 OPEN GYM (vek 10+):Voľné skákanie pre študentov, ktorí navštevujú parkour program APF1. Tréning prebieha formou rýchlej rozcvičky a silového tréningu, po ktorej nasleduje voľnejšie skákanie. Tréner dohliada na poriadok v telocvični. Odporúčame ako doplnkový tréning k APF1. Požadovaný vek: 10+
  • APF2 (vek 10+):Pre pokročilých študentov, ktorí už trénujú sami a dokázali trénerom, že na to majú, máme k dispozícii tréningy APF2.
  • TRAMPOLÍNA (vek 10+):Tréning je vhodný ako doplnkový druh tréningu pre všetkých našich študentov, ale tak isto aj pre jednotlivcov, ktorí sa chcú poriadne vyskákať na 10m dlhej trampolíne, ktorá končí doskokom do penového bazéna. Ak máš chuť a energiu, tak toto je to pravé miesto pre teba ! 

KURZOVÉ PROGRAMY

Sú určené pre študentov,ktorí sú vo veku do 10 rokov. Kurzové tréningy naši tréneri odporúčajú, zabezpečia lepší postup edukácie a homogénnosť skupiny. Študenti, ktorí navštevujú tréningy pravidelne oveľa rýchlejšie napredujú.

  • KURZ APF 1 KIDS (vek 8-10 rokov): Kurzový tréning vhodný pre najmladších začiatočníkov postavený na základe APF 1.0. Kurz zabezpečí, že skupina bude homogénna a uzavretá a študenti budú spoločne napredovať. Na tréningu trénujeme základné pohybové schopnosti a postupne prechádzame na akrobatické prvky

TRÉNERI TÝCHTO PROGRAMOV

 

AKTUÁLNA PONUKA PARKOUR KURZOV PRE OBE MESTÁ => https://skills.sk/kurzy/ 

SEKCIA PRE ZAKÚPENIE KREDITOV => https://skills.sk/skills-sk/kredity.html 

TRÉNINGY BRATISLAVA => https://ba.skills.sk 

TRÉNINGY NITRA => https://nr.skills.sk 

 

Tešíme sa na teba na tréningu

Parkour & Freerun Programy Parkour & Freerun Programy Parkour & Freerun Programy
Parkour & Freerun Programy Parkour & Freerun Programy Parkour & Freerun Programy
Parkour & Freerun Programy Parkour & Freerun Programy Parkour & Freerun Programy
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.