Parkour & Freerun Programy

Parkour & Freerun Programy

Parkour & Freerun Programy 

Ako byť COOL, nenahnevať svojich rodičov a získať OBDIV priateľov či spolužiakov? Ako zdravo RISKOVAŤ, prekonávať svoj STRACH alebo nepreceňovať svoje SCHOPNOSTI (nezraniť sa)? Chceš sa naučiť krásne akrobatické ZRUČNOSTI, ktoré si vyžadujú disciplínu a vnútornú MOTIVÁCIU? Príď objaviť to, čoho si schopný /-á a zažiť svoju pohybovú SLOBODU v našich pohybových programoch PARKOUR a FREERUN. Tie sú určené pre mládež aj dospelých od 15 rokov. Objednaj si KURZ alebo rezervuj miesto na kreditovom tréningu v Nitre alebo Bratislave.

Pre koho je parkour a freerun určený? Pre každého, kto má chuť rozvíjať svoje pohybové schopnosti a má motiváciu a chuť naučiť sa tie najkrajšie, ale zároveň najťažšie akrobatické prvky.

KREDITOVÉ PROGRAMY

Sú určené pre študentov, ktorí spĺňajú požadovaný vek (10+) majú náročný program počas týždňa a vyžadujú flexibilitu v podobe výberu tréningu. Rozvrh a tréningy si vedia upraviť na mieru.

  • APF1 (vek 10+):Pre začiatočníkov a mierne pokročilých študentov ponúkame tréning APF1, kde budú svoje schopnosti ďalej rozvíjať.
  • APF 1 OPEN GYM (vek 10+):Voľné skákanie pre študentov, ktorí navštevujú parkour program APF1. Tréning prebieha formou rýchlej rozcvičky a silového tréningu, po ktorej nasleduje voľnejšie skákanie. Tréner dohliada na poriadok v telocvični. Odporúčame ako doplnkový tréning k APF1. Požadovaný vek: 10+
  • APF2 (vek 10+):Pre pokročilých študentov, ktorí už trénujú sami a dokázali trénerom, že na to majú, máme k dispozícii tréningy APF2.

KURZOVÉ PROGRAMY

Sú určené pre študentov,ktorí sú vo veku do 10 rokov. Kurzové tréningy naši tréneri odporúčajú, zabezpečia lepší postup edukácie a homogénnosť skupiny. Študenti, ktorí navštevujú tréningy pravidelne oveľa rýchlejšie napredujú.

  • PARKOUR KIDS (vek 8-10 rokov): Kurzový tréning vhodný pre najmladších začiatočníkov postavený na základe APF 1.0. Kurz zabezpečí, že skupina bude homogénna a uzavretá a študenti budú spoločne napredovať. Na tréningu trénujeme základné pohybové schopnosti a postupne prechádzame na akrobatické prvky

TRÉNERI TÝCHTO PROGRAMOV

 

AKTUÁLNA PONUKA PARKOUR KURZOV PRE OBE MESTÁ => https://skills.sk/kurzy/ 

SEKCIA PRE ZAKÚPENIE KREDITOV => https://skills.sk/skills-sk/kredity.html 

TRÉNINGY BRATISLAVA => https://ba.skills.sk 

TRÉNINGY NITRA => https://nr.skills.sk 

 

Tešíme sa na teba na tréningu

Parkour & Freerun Programy Parkour & Freerun Programy Parkour & Freerun Programy
Parkour & Freerun Programy Parkour & Freerun Programy Parkour & Freerun Programy
Parkour & Freerun Programy Parkour & Freerun Programy Parkour & Freerun Programy
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.