Parkour & Freerun tréningy & kurzy

Ak sa chceš naučiť úžasné akrobatické zručnosti, ktoré vyžadujú disciplínu a vnútornú motiváciu, príď objaviť svoje skryté schopnosti a zažiť pohybovú slobodu v našich pohybových programoch parkour a freerun. Tieto programy sú určené pre mládež aj dospelých od 15 rokov. Môžeš si zarezervovať kurz alebo si vybrať miesto na kreditovom tréningu v lokalitách Bratislava, Nitra, Košice, Poprad, Hlohovec, Galanta a Piešťany.

Parkour a freerun sú vhodné pre každého, kto má záujem rozvíjať svoje pohybové schopnosti a má motiváciu a chuť naučiť sa najkrajšie, ale zároveň najnáročnejšie akrobatické prvky. Tieto aktivity nám umožňujú prekonať vlastné obmedzenia a objaviť nové hranice svojich schopností.

Pripoj sa k nám a objav svet parkouru a freerunu. Spoločne budeme rozvíjať tvoje pohybové schopnosti a dosiahneme to, čo si si možno nikdy nepredstavoval/-a. Nech sa tvoja pohybová sloboda stane skutočnosťou!

.

Parkour tréningy

Kreditové programy

Sú určené pre študentov, ktorí spĺňajú požadovaný vek (15+) a majú náročný program počas týždňa, pričom vyžadujú flexibilitu. Poskytujeme im možnosť prispôsobiť si rozvrh a tréningy podľa ich potrieb. Jednoducho si vytvoria účet, dobijú kredity a rezervujú tréning v deň, ktorý im najviac vyhovuje. Majú tiež možnosť sa odhlásiť z tréningu ešte 12 hodín pred jeho začiatkom a kredity im budú pripísané späť na účet.

PARKOUR (15+)

Kreditový program je vhodný pre začiatočníkov a mierne pokročilých študentov. Tieto tréningy sú vedené trénerom.


OPENGYM (15+)

Kreditový program vhodný pre mierne pokročilých študentov, ktorí už majú základy a vedia presne, čo budú na tréningu trénovať. Tento tréning je čiastočne vedený trénerom, ktorý dohliada na poriadok v telocvični.Registrovať sa do kurzu

Parkour kurzy

SUPERKIDS (4-7 rokov)

Určené pre najmenšie deti do 7 rokov. Hráme sa, učíme sa hýbať zábavnou formou. Pomocou základných lokomócií a cvičení deti učíme ako si osvojiť zdravé pohybové návyky. Trénujeme základné gymnastické a akrobatické pohyby ako sú stojka na hlave, mostíky, kotúle, visenie na kruhoch či hrazdách a veľa ďalšieho. Zároveň deti vedieme k pozornosti a disciplíne.

PARKOUR BASIC (8+)

Určené pre staršie deti, ktoré sa chcú učiť parkour a freerun (skupina pre začiatočníkov). Systematickým tréningom učíme deti základné silové a akrobatické prvky. Po polroku poctivého snaženia a dochádzky je dieťa schopné postúpiť do pokročilejšej skupiny. Našich študentov učíme správnemu rozcvičeniu, strečingu, disciplíne a pozornosti. Vedieme ich aj k cvičeniu a pohybu mimo tréningov.

PARKOUR PRO (8+)

Určené pre staršie deti, ktoré sa chcú učiť parkour a freerun (skupina pre mierne pokročilých). Patria sem všetci, ktorí už zvládli silové a akrobatické základy. Trénujeme už pokročilé silové a akrobatické prvky, ako stojka na rukách, premety, saltá.

PARKOUR ELITE (8+)

Určené pre staršie deti, ktoré sa chcú učiť parkour a freerun (skupina pre pokročilých). Na tomto tréningu trénujeme najťažšie akrobatické prvky, ako sú vruty, variácie sált a náročné parkourové preskoky. Študenti tejto skupiny sú schopní súťažiť v disciplínach parkour a freerun, skákať na mäkkom aj tvrdom povrchu.

Registrovať sa do kurzu

Čo iné ešte ponúkame?

Iné služby