Parkour & Freerun tréningy & kurzy

Ako zdravo RISKOVAŤ, prekonávať svoj STRACH alebo nepreceňovať svoje SCHOPNOSTI (nezraniť sa)? Chceš sa naučiť krásne akrobatické ZRUČNOSTI, ktoré si vyžadujú disciplínu a vnútornú MOTIVÁCIU? Príď objaviť to, čoho si schopný /-á a zažiť svoju pohybovú SLOBODU v našich pohybových programoch PARKOUR a FREERUN. Tie sú určené pre mládež aj dospelých od 15 rokov. Objednaj si KURZ alebo rezervuj miesto na kreditovom tréningu v Nitre v Bratislave, Košiciach a Poprade. Pre koho je parkour a freerun určený? Pre každého, kto má chuť rozvíjať svoje pohybové schopnosti a má motiváciu a chuť naučiť sa tie najkrajšie, ale zároveň najťažšie akrobatické prvky.

Parkour tréningy

Kreditové programy

Sú určené pre študentov, ktorí spĺňajú požadovaný vek (15+) majú náročný program počas týždňa a vyžadujú flexibilitu. Rozvrh a tréningy si vedia upraviť na mieru. Jednoducho si vytvoria účet, dobijú kredity a rezervujú tréning v deň, kedy im to najviac vyhovuje. Z tréningu sa vedia odhlásiť ešte 12h pred jeho začatím (kredity budú pripísane späť na účet).

PARKOUR (15+)

Kreditový program vhodný pre začiatočníkov a mierne pokročilých študentov. Tento tréning je vedený trénerom.


OPENGYM (15+)

Kreditový program vhodný pre mierne pokročilých študentov, ktorí majú základy a vedia presne, čo budú na tréningu trénovať. Tento tréning vedie tréner len z časti, inak dohliada na poriadok v telocvični.Registrovať si účet

Parkour kurzy

SUPERKIDS (4-7 rokov)

Určené pre najmenšie deti do 7 rokov. Hráme sa, učíme sa hýbať zábavnou formou. Pomocou základných lokomócií a cvičení deti učíme ako si osvojiť zdravé pohybové návyky. Trénujeme základné gymnastické a akrobatické pohyby ako sú stojka na hlave, mostíky, kotúle, visenie na kruhoch či hrazdách a veľa ďalšieho. Zároveň deti vedieme k pozornosti a disciplíne.

PARKOUR BASIC (8+)

Určené pre staršie deti, ktoré sa chcú učiť parkour a freerun (skupina pre začiatočníkov). Systematickým tréningom učíme deti základné silové a akrobatické prvky. Po polroku poctivého snaženia a dochádzky je dieťa schopné postúpiť do pokročilejšej skupiny. Našich študentov učíme správnemu rozcvičeniu, strečingu, disciplíne a pozornosti. Vedieme ich aj k cvičeniu a pohybu mimo tréningov.

PARKOUR PRO (8+)

Určené pre staršie deti, ktoré sa chcú učiť parkour a freerun (skupina pre mierne pokročilých). Patria sem všetci, ktorí už zvládli silové a akrobatické základy. Trénujeme už pokročilé silové a akrobatické prvky, ako stojka na rukách, premety, saltá.

PARKOUR ELITE (8+)

Určené pre staršie deti, ktoré sa chcú učiť parkour a freerun (skupina pre pokročilých). Na tomto tréningu trénujeme najťažšie akrobatické prvky, ako sú vruty, variácie sált a náročné parkourové preskoky. Študenti tejto skupiny sú schopní súťažiť v disciplínach parkour a freerun, skákať na mäkkom aj tvrdom povrchu.

Registrovať si účet

Čo iné ešte ponúkame?

Iné služby