Dávid Chudý

Ešte v úplných začiatkoch spolu s Vladom Zlatošom, pomáhal Dávid budovať projekt Skill Lab a aj vďaka jeho proaktívnemu prístupu sa projekt dostal medzi top výber v ponuke tréningov v Bratislave. Zároveň je aj prvým trénerom, ktorý začal v Skill Labe (BA) trénovať na začiatku roka 2012 a za ten čas prešlo pod jeho rukami už tisícky študentov, z ktorých sa tí najšikovnejší stali trénermi či už v Skill Labe alebo vo svojich projektoch. Vrámci projektu je aj zakladateľom Skill Lab Youtube kanálu na ktorom pripravil mnoho kvalitných videí a tutoriálov.

Ako tréner jednotlivcov alebo skupín trénoval všetko, čo sa v Skill Labe trénovalo – Parkour, Freerun, Detské prípravky, Individuálne skupinové tréningy pre kluby (Slovan BA, tanečné skupiny), individuálne tréningy jednotlivcov.

Momentálne trénuje Parkour a Freerun tréningy a Workout Session tréningy, ktorých je aj zakladateľom. Uvedomuje si mieru zodpovednosti za zdavie svojich zverencov, preto je u neho vidieť neustála ochota vzdelávať sa a zlepšovať tréningový proces.

Parkouru a Freerunu sa venuje už vyše 10 rokov. Okrem trénerskej praxe sa venuje aj akrobatickým vystúpeniam (od roku 2009) a dnes hlavne aj vzdelávaniu na seminároch a workshopoch s témou trénovania parkouru zdravšie, dlhodobejšie a výkonnejšie. Popri tom sa venuje všetkým možným športom, kde má možnosť zažiť maximálny pocit slobody a adrenalínu. Často ho stretneš aj pod plne naloženou olympijskou tyčou.

Dávid sa dnes venuje hlavne Workout tréningom, Parkour BASIC, PRO, ELITE a súkromným tréningom. V prípade záujmu ho kontaktuj. Kontakt nájdeš v sekcii KONTAKT.

 

Viac o Dávidovi si môžete pozrieť na týchto linkoch:

Profil

 • narodil sa v roku 1992
 • riaditeľ SKILL LAB BRATISLAVA
 • absolvent FTVŠ UK
 • absolvent mnohých pohybových kurzov a certifikácií
 • tréner od roku 2012
 • Diplomovaný kondičný tréner 4. kvalifikačného stupňa
 • Spolu-zakladateľ a riaditeľ MOVO Diagnostics

Roman Bíro

Odmalička rád športoval, keďže mal pred sebou športové vzory v podobe rodičov. Vyskúšal mnoho športov, profesionálne hrával futbal aj volejbal. V športe ale veľký talent necítil, takže si všetko musel vydrieť poctivým tréningom. V roku 2010 prišiel prvýkrát na tréning parkouru do Skill Labu v Nitre (vtedy ešte Akadémia Parkour&Freerun) a parkouru sa aktívne venoval do roku 2017.

V Bratislavskom Skill Labe pôsobí od 2014 ako tréner a svojím proaktívnym prístupom a snahou zlepšiť tréningové procesy to dotiahol až na riaditeľa pobočky v Bratislave. Riaditeľom bol v rokoch 2018 až 2023. S trénerstvom celkovo začal v roku 2013 a dnes už má odtrénovaných viac než 12000 tréningov a toto číslo ďalej rastie. Aktuálne pôsobí ako tréner parkouru v Skill Labe a kondičný tréner pre profesionálnych, ale aj rekreačných športovcov. Taktiež ako rozhodca a poradca pre súťažný parkour na Slovensku.

Okrem parkouru a akrobacií sa venuje a venoval posilňovaniu, handbalancingu, futbalu, volejbalu, ping pongu, tenisu, basketbalu, ale aj šachu, šípkam, biliardu, či e-športom.

Viac o Romanovi si môžete pozrieť tu:

https://www.instagram.com/yahikiryuuga/

Profil

– narodil sa v roku 1995
– bývalý študent FTVŠ UK
– medzinárodný rozhodca pre súťažný parkour
– certifikovaný kondičný tréner
– certifikovaný tréner pre kulturistiku, fitness, silový trojboj a cvičenia pre ženy
– tréner od roku 2013

Natália Grigová

V minulosti sa venovala 8 rokov tancu a 3 roky gymnastike. Prvýkrát prišla do Skill Labu v roku 2017
na tréning APF. Neskôr vyskúšala tréningy Workout Session pod vedením Dávida Chudého, kde zistila,
čo ju najviac napĺňa a začala uvažovať o trénerstve. Od roku 2019 začala pôsobiť ako pomocná
trénerka na detských tréningoch Parkour Basic a Superkids. Dnes už je kondičnou trénerkou 1.
kvalifikačného stupňa, študuje na FCHPT STU v Bratislave a vedie vlastné Workout tréningy.

Instagram: @natalia.griga

Profil

 • narodila sa v roku 2001
 • študentka FCHPT STU BA
 • certifikovaná kondičná trénerka 1. kvalifikačného stupňa
 • trénerka od roku 2019

Samuel Lajmon

So športom  začal už ako 7 ročný, keď ho rodičia prihlásili na krúžok breakdance. Postupne na gymnáziu vystriedal rôzne kolektívne športy ako florbal, futbal a bedminton. Nakoniec sa vrátil ku akrobacii, kde okrem tancovania, sa postupne začal venovať saltám a cvičeniu s vlastnou váhou.
Dnes má ukončenú Fakultu telesnej výchovy a športu v odbore kondičné trénerstvo a akrobatickej sfére zostal stále verný. Síce sa spomínaným disciplínam už venuje menej, no zameriava sa na hlavne stojku na rukách, ktorej sa dokopy venuje už viac ako 12 rokov a organizuje aj rôzne workshopy a kurzy zamerané práve na jej zdokonaľovanie.
V Skillabe trénuje tréningy BASIC a SUPERKIDS kde rád prepája praktické vedomosti s teóriou získanou štúdiom na vysokej škole alebo na rôznych kurzoch a školeniach ktoré absolvoval.  Takisto sa venuje  aj osobným tréningom zameraným na kondičnú prípravu alebo špeciálne na stojku na rukách.
Čo sa týka jeho filozofie cvičenia a celkovo pohybu, stretol sa už s mnohými konceptmi a stále je veľmi otvorený novým pohľadom a prístupom a  veľmi rád o tom bude diskutovať. Okrem toho sa s vami rád porozpráva o športe celkovo, o futbale, street workoute a gymnastike ale takisto aj  napr. o šachu.

Profil

 • Mgr. na FTVŠ UK
 • Diplomovaný kondičný tréner 5. stupňa
 • DNS 1,DNS 2 – kurz Dynamickej neuromuskulárnej stabilizácie
 • Diagnostika pohybového aparátu od Zdravo a fit,
 • Gymnastic Bodies absolvovaný v UK
 • Trojdňové sústredenie Room21balancing (handbalancing)
 • Spolu-zakladateľ Movo Diagnostics

Ivan Heglas

Ivov pohybový príbeh začína plávaním a tenisom, no naozaj si pohyb zamiloval až na hrazdách a tréningoch APF v Skill Labe, pod vedením Dominika, Dávida a Romana. Pohyb ho natoľko zaujal, že sa po ukončení elektrotechnickej priemyslovky rozhodol ísť študovať vedy o športe na vysokú školu v Bratislave. Za vedomosťami vycestoval aj do zahraničia, kde strávil semester na univerzite v Portugalsku Universidade de Coimbra, Faculdade de Ciências do Desporto e Educação Física. 

Momentálne je študentom magisterského štúdia so zameraním na telovýchovný proces detí a kondičnú prípravu výkonnostných a vrcholových športovcov. 

Do Skill Labu prvý krát prišiel v septembri 2014. Ako jeden z partie najšikovnejších Dávidových študentov sa stal trénerom a od roku 2018 pôsobí aj v Skill Labe. 

Vo voľnom čase sa rád vzdeláva, zúčastňuje sa školení a hľadá nove výzvy, rád chodí na turistiku, zahrá si videohry alebo sa ide schladiť do jazera. Je zástanca Paretovho princípu. Je za každú srandu, vždy dobre naladený a pripravený posúvať seba a jeho svet ďalej.  

Viac o Ivanovi si môžete pozrieť tu: 

Profil

 • študent FTVŠ UK
 • Diplomovaný kondičný tréner 4. kvalifikačného stupňa
 • tréner od roku 2018

Tomáš Krajčovič

Už od útleho veku sa plne venoval športovým aktivitám vo voľnom čase. Prestriedal rôzne športy ako napríklad: Plávanie, Basketball, Florball, Futball, Hádzaná a mnoho iných ako napríklad tanec. Ale v žiadnom z týchto športov sa úplne nenašiel, tak jedného dňa prišiel na tréning do skill labu.

Do skill labu prvýkrát vkročil ako 16 ročný a to práve na tréning “workout session” pod vedením Dávida Chudého. Za prvé dva roky ako cvičenec nevynechal jediný tréning. Jeho motivácia v sebazlepšovaní každým dňom rástla a neskôr začal sám cvičievať na workoutových ihriskách a v posilňovniach. Neskôr už v 18tich rokoch si skúsil aj trénerskú funkciu a to na novo vytvorenom kurze kalisteniky. Popritom viedol po boku Dávida aj kurz stojky ako asistent trénera.

Dnes je Tomáš študentom Univerzity Komenského fakulty telesnej výchovy a športu a študuje odbor Kondičný tréner. Každodenne nadobudnuté nové poznatky z oblasti cvičenia, zdravia pohybu, efektívnosti, prevencie voči zraneniam a nadobúdania funkčnej sily sa snaží predať svojim zverencom, či už na skupinových alebo súkromných tréningoch. Tomáš sa snaží každého zverenca na tréningu maximálne motivovať a rozdávať radosť z cvičenia.

Tomáš trénuje u nás v Skill labe ako hlavný tréner workoutu. Mimo tréningov, ktoré vedie, ho môžete stretnúť v našom workout gyme, ako na sebe neustále maká, zdokonaluje pohyb, zlepšuje svoje výkony, či už s vlastnou váhou alebo s pomocou voľných váh. Jeho túžba byť stále lepším a lepším športovcom a trénerom je stále väčšia a k tomu mu dopomáha jeho tréner/riaditeľ/kamarát/sparing partner Dávid Chudý.

Profil

 • narodil sa v roku 1998
 • Workout tréner
 • absolvent FTVŠ UK
 • tréner od roku 2017
 • Diplomovaný kondičný tréner 4. kvalifikačného stupňa

Dominik Krchnavý

Prvýkrát prišiel na tréning APF v septembri 2010 v Bratislave. Pod vedením Vlada a Dávida sa stal v poradí druhým trénerom Parkour tréningov v Bratislave. Momentálne trénuje parkouristov od 15 rokov vyššie.

 

Profil

 • narodil sa v roku 1993
 • absolvent Slovenskej Technickej Univerzity
 • kondičný tréner 1. kvalifikačného stupňa
 • tréner od roku 2013

Michal Vydarený

Mišo stihol prestriedať veľa pohybových disciplín a športov (futbal, badminton, jiu jitsu, capoeria, gymnastika…). Trénovať začal ešte v NWNS akadémii a za dlhé roky trénovania mu prešlo pod rukami veľa ľudí. V Skill labe trénuje Workout tréningy.

Profil

– Workout tréner

Mário Lajmon

Mário začal s parkourom, keď mal 13 rokov, na rodnej Orave kde so svojím tímom UrbanPower neskôr trénoval deti pod záštitou Parkour a Workout Námestovo. Pod touto záštitou sa im podarilo vybudovať aj parkourové ihrisko na nábreží v meste Námestovo. Parkour začínal trénovať najmä vonku, keďže na Orave nebolo veľa možností trénovať v telocvičniach. Do Bratislavy prišiel študovať na Fakultu Managementu a v Skill Labe trénuje od roku 2021.

Profil

– narodený v roku 2001
– študent FM UK
– certifikovaný tréner 1. kvalifikačného stupňa
– tréner od roku 2021

Kristóf Szabó

Od detstva bol vedený k futbalu ktorý ho bavil ale moc v ňom nevynikal. V pätnástich rokoch si našiel lásku pre olympijsky box ktorý robí dodnes súťažne. Do skillabu došiel v roku 2022 ako animátor v parkourovom tábore kde sa ho Roman Bíro spýtal či by sa nechcel stať trénerom. Samozrejme Kristóf povedal áno a tak sa stal pomocný trénerom SUPERKIDS v Skillabe od Októbra 2022. Takisto je pomocným trénerom olympijského boxu pre začiatočníkov.

Ig: @kristofsz146

Profil

 • Tréner od roku 2022
 • Narodil sa v roku 2004

Simeon Socha

Už v detstve prejavil lásku k pohybu a športu. Vyskúšal si rôzne športy ako napríklad Aikido, Tenis a Plávanie.
Keďže túžil po adrenalíne, prišiel v roku 2016 na svoj prvý tréning v Skill Labe, kde si parkour zamiloval.
V roku 2019 ho ku trénerstvu priviedol Roman Bíro. Zo začiatku pôsobil ako asistent na tréningoch parkour BASIC. Teraz trénuje aj skupiny SUPERKIDS a PRO.
Jeho hobby sú kalistenika, parkour, japončina, snowboarding a lietadlá.

Profil

– narodil sa v roku 2004
– tréner od roku 2019

Ondrej Nagy

K parkouru sa dostal ako 13 ročný, keď si mal možnosť vybrať kondičný šport k judu. Po roku zistil že ho to napĺňa viac a videl v tom väčší potenciál. Neskôr začal chodiť na workoutove tréningy pod vedením Davida Chudého. Od roku 2020 začal brať tréningy väznejšie a aktívnejšie, kde sa začal pohrávať s myšlienkou o trénerstve. Od januára 2022 sa začal zaúčať po boku Dávida Chudého a Romana Bíra.

Profil

– Narodil sa v roku 2002
– Študent SJF STU
– Tréner od roku 2022

Adrián Palinder

Parkouru sa začal venovať keď mal 15 rokov. Neskôr sa pridal ku chalanom do tímu UrbanPower s ktorými cestovali a skákali po celom Slovensku. Taktiež začali viesť tréningy pod záštitou Parkour a Workout Námestovo. Počas tejto činnosti sa im podarilo vybudovať aj miestne parkourové ihrisko. Neskôr dostal možnosť pracovať aj pod vedením Michala Barbiera (z Limitless Academy). Momentálne pôsobí ako tréner parkouru, gymnastiky a pohybovej prípravy v Skill Labe ale aj rôznych gymoch v Bratislave.

Profil

– Kondičný tréner 1. Stupňa
– Študent na FSEV UK sociálna a pracovná psychológia