Dávid Chudý

Ešte v úplných začiatkoch spolu s Vladom Zlatošom, pomáhal Dávid budovať projekt Skill Lab a aj vďaka jeho proaktívnemu prístupu sa projekt dostal medzi top výber v ponuke tréningov v Bratislave. Zároveň je aj prvým trénerom, ktorý začal v Skill Labe (BA) trénovať na začiatku roka 2012 a za ten čas prešlo pod jeho rukami už tisícky študentov, z ktorých sa tí najšikovnejší stali trénermi či už v Skill Labe alebo vo svojich projektoch. Vrámci projektu je aj zakladateľom Skill Lab Youtube kanálu na ktorom pripravil mnoho kvalitných videí a tutoriálov.

Ako tréner jednotlivcov alebo skupín trénoval všetko, čo sa v Skill Labe trénovalo – Parkour, Freerun, Detské prípravky, Individuálne skupinové tréningy pre kluby (Slovan BA, tanečné skupiny), individuálne tréningy jednotlivcov.

Momentálne trénuje Parkour a Freerun tréningy a Workout Session tréningy, ktorých je aj zakladateľom. Uvedomuje si mieru zodpovednosti za zdavie svojich zverencov, preto je u neho vidieť neustála ochota vzdelávať sa a zlepšovať tréningový proces.

Parkouru a Freerunu sa venuje už vyše 10 rokov. Okrem trénerskej praxe sa venuje aj akrobatickým vystúpeniam (od roku 2009) a dnes hlavne aj vzdelávaniu na seminároch a workshopoch s témou trénovania parkouru zdravšie, dlhodobejšie a výkonnejšie. Popri tom sa venuje všetkým možným športom, kde má možnosť zažiť maximálny pocit slobody a adrenalínu. Často ho stretneš aj pod plne naloženou olympijskou tyčou.

Dávid sa dnes venuje hlavne Workout tréningom, Parkour BASIC, PRO, ELITE a súkromným tréningom. V prípade záujmu ho kontaktuj. Kontakt nájdeš v sekcii KONTAKT.

 

Viac o Dávidovi si môžete pozrieť na týchto linkoch:

Profil

 • narodil sa v roku 1992
 • riaditeľ SKILL LAB BRATISLAVA
 • absolvent FTVŠ UK
 • absolvent mnohých pohybových kurzov a certifikácií
 • tréner od roku 2012
 • Diplomovaný kondičný tréner 4. kvalifikačného stupňa
 • Spolu-zakladateľ a riaditeľ MOVO Diagnostics

Roman Bíro

Odmalička rád športoval, keďže mal pred sebou športové vzory v podobe rodičov. Vyskúšal mnoho športov, profesionálne hrával futbal aj volejbal. V športe ale veľký talent necítil, takže si všetko musel vydrieť poctivým tréningom. V roku 2010 prišiel prvýkrát na tréning parkouru do Skill Labu v Nitre (vtedy ešte Akadémia Parkour&Freerun) a parkouru sa aktívne venoval do roku 2017.

V Bratislavskom Skill Labe pôsobí od 2014 ako tréner a svojím proaktívnym prístupom a snahou zlepšiť tréningové procesy to dotiahol až na riaditeľa pobočky v Bratislave. Riaditeľom bol v rokoch 2018 až 2023. S trénerstvom celkovo začal v roku 2013 a dnes už má odtrénovaných viac než 12000 tréningov a toto číslo ďalej rastie. Aktuálne pôsobí ako hlavný tréner parkouru v Skill Labe a kondičný tréner pre profesionálnych, ale aj rekreačných športovcov. Taktiež ako rozhodca a poradca pre súťažný parkour na Slovensku.

Okrem parkouru a akrobacií sa venuje a venoval posilňovaniu, handbalancingu, futbalu, volejbalu, ping pongu, tenisu, basketbalu, ale aj šachu, šípkam, biliardu, či e-športom.

Viac o Romanovi si môžete pozrieť tu:

https://www.instagram.com/yahikiryuuga/

Profil

– narodil sa v roku 1995
– bývalý študent FTVŠ UK
– medzinárodný rozhodca pre súťažný parkour
– certifikovaný kondičný tréner
– certifikovaný tréner pre kulturistiku, fitness, silový trojboj a cvičenia pre ženy
– tréner od roku 2013

Natália Grigová

V minulosti sa venovala 8 rokov tancu a 3 roky gymnastike. Prvýkrát prišla do Skill Labu v roku 2017
na tréning APF. Neskôr vyskúšala tréningy Workout Session pod vedením Dávida Chudého, kde zistila,
čo ju najviac napĺňa a začala uvažovať o trénerstve. Od roku 2019 začala pôsobiť ako pomocná
trénerka na detských tréningoch Parkour Basic a Superkids. Dnes už je kondičnou trénerkou 1.
kvalifikačného stupňa, študuje na FCHPT STU v Bratislave a vedie vlastné Workout tréningy.

Instagram: @natalia.griga

Profil

 • narodila sa v roku 2001
 • študentka FCHPT STU BA
 • certifikovaná kondičná trénerka 1. kvalifikačného stupňa
 • trénerka od roku 2019

Samuel Lajmon

So športom  začal už ako 7 ročný, keď ho rodičia prihlásili na krúžok breakdance. Postupne na gymnáziu vystriedal rôzne kolektívne športy ako florbal, futbal a bedminton. Nakoniec sa vrátil ku akrobacii, kde okrem tancovania, sa postupne začal venovať saltám a cvičeniu s vlastnou váhou.
Dnes má ukončenú Fakultu telesnej výchovy a športu v odbore kondičné trénerstvo a akrobatickej sfére zostal stále verný. Síce sa spomínaným disciplínam už venuje menej, no zameriava sa na hlavne stojku na rukách, ktorej sa dokopy venuje už viac ako 12 rokov a organizuje aj rôzne workshopy a kurzy zamerané práve na jej zdokonaľovanie.
V Skillabe trénuje tréningy BASIC a SUPERKIDS kde rád prepája praktické vedomosti s teóriou získanou štúdiom na vysokej škole alebo na rôznych kurzoch a školeniach ktoré absolvoval.  Takisto sa venuje  aj osobným tréningom zameraným na kondičnú prípravu alebo špeciálne na stojku na rukách.
Čo sa týka jeho filozofie cvičenia a celkovo pohybu, stretol sa už s mnohými konceptmi a stále je veľmi otvorený novým pohľadom a prístupom a  veľmi rád o tom bude diskutovať. Okrem toho sa s vami rád porozpráva o športe celkovo, o futbale, street workoute a gymnastike ale takisto aj  napr. o šachu.

Profil

 • Mgr. na FTVŠ UK
 • Diplomovaný kondičný tréner 5. stupňa
 • DNS 1,DNS 2 – kurz Dynamickej neuromuskulárnej stabilizácie
 • Diagnostika pohybového aparátu od Zdravo a fit,
 • Gymnastic Bodies absolvovaný v UK
 • Trojdňové sústredenie Room21balancing (handbalancing)
 • Spolu-zakladateľ Movo Diagnostics

Ivan Heglas

Ivov pohybový príbeh začína plávaním a tenisom, no naozaj si pohyb zamiloval až na hrazdách a tréningoch APF v Skill Labe, pod vedením Dominika, Dávida a Romana. Pohyb ho natoľko zaujal, že sa po ukončení elektrotechnickej priemyslovky rozhodol ísť študovať vedy o športe na vysokú školu v Bratislave. Za vedomosťami vycestoval aj do zahraničia, kde strávil semester na univerzite v Portugalsku Universidade de Coimbra, Faculdade de Ciências do Desporto e Educação Física. 

Momentálne je študentom magisterského štúdia so zameraním na telovýchovný proces detí a kondičnú prípravu výkonnostných a vrcholových športovcov. 

Do Skill Labu prvý krát prišiel v septembri 2014. Ako jeden z partie najšikovnejších Dávidových študentov sa stal trénerom a od roku 2018 pôsobí aj v Skill Labe. 

Vo voľnom čase sa rád vzdeláva, zúčastňuje sa školení a hľadá nove výzvy, rád chodí na turistiku, zahrá si videohry alebo sa ide schladiť do jazera. Je zástanca Paretovho princípu. Je za každú srandu, vždy dobre naladený a pripravený posúvať seba a jeho svet ďalej.  

Viac o Ivanovi si môžete pozrieť tu: 

Profil

 • študent FTVŠ UK
 • Diplomovaný kondičný tréner 4. kvalifikačného stupňa
 • tréner od roku 2018

Tomáš Krajčovič

Už od útleho veku sa plne venoval športovým aktivitám vo voľnom čase. Prestriedal rôzne športy ako napríklad: Plávanie, Basketball, Florball, Futball, Hádzaná a mnoho iných ako napríklad tanec. Ale v žiadnom z týchto športov sa úplne nenašiel, tak jedného dňa prišiel na tréning do skill labu.

Do skill labu prvýkrát vkročil ako 16 ročný a to práve na tréning “workout session” pod vedením Dávida Chudého. Za prvé dva roky ako cvičenec nevynechal jediný tréning. Jeho motivácia v sebazlepšovaní každým dňom rástla a neskôr začal sám cvičievať na workoutových ihriskách a v posilňovniach. Neskôr už v 18tich rokoch si skúsil aj trénerskú funkciu a to na novo vytvorenom kurze kalisteniky. Popritom viedol po boku Dávida aj kurz stojky ako asistent trénera.

Dnes je Tomáš študentom Univerzity Komenského fakulty telesnej výchovy a športu a študuje odbor Kondičný tréner. Každodenne nadobudnuté nové poznatky z oblasti cvičenia, zdravia pohybu, efektívnosti, prevencie voči zraneniam a nadobúdania funkčnej sily sa snaží predať svojim zverencom, či už na skupinových alebo súkromných tréningoch. Tomáš sa snaží každého zverenca na tréningu maximálne motivovať a rozdávať radosť z cvičenia.

Tomáš trénuje u nás v Skill labe ako hlavný tréner workoutu. Mimo tréningov, ktoré vedie, ho môžete stretnúť v našom workout gyme, ako na sebe neustále maká, zdokonaluje pohyb, zlepšuje svoje výkony, či už s vlastnou váhou alebo s pomocou voľných váh. Jeho túžba byť stále lepším a lepším športovcom a trénerom je stále väčšia a k tomu mu dopomáha jeho tréner/riaditeľ/kamarát/sparing partner Dávid Chudý.

Profil

 • narodil sa v roku 1998
 • Workout tréner
 • absolvent FTVŠ UK
 • tréner od roku 2017
 • Diplomovaný kondičný tréner 4. kvalifikačného stupňa

Dominik Krchnavý

Prvýkrát prišiel na tréning APF v septembri 2010 v Bratislave. Pod vedením Vlada a Dávida sa stal v poradí druhým trénerom Parkour tréningov v Bratislave. Momentálne trénuje parkouristov od 15 rokov vyššie.

 

Profil

 • narodil sa v roku 1993
 • absolvent Slovenskej Technickej Univerzity
 • kondičný tréner 1. kvalifikačného stupňa
 • tréner od roku 2013

Michal Vydarený

Mišo stihol prestriedať veľa pohybových disciplín a športov (futbal, badminton, jiu jitsu, capoeria, gymnastika…). Trénovať začal ešte v NWNS akadémii a za dlhé roky trénovania mu prešlo pod rukami veľa ľudí. V Skill labe trénuje Workout tréningy.

Profil

– Workout tréner

Mário Lajmon

Mário začal s parkourom, keď mal 13 rokov, na rodnej Orave kde so svojím tímom UrbanPower neskôr trénoval deti pod záštitou Parkour a Workout Námestovo. Pod touto záštitou sa im podarilo vybudovať aj parkourové ihrisko na nábreží v meste Námestovo. Parkour začínal trénovať najmä vonku, keďže na Orave nebolo veľa možností trénovať v telocvičniach. Do Bratislavy prišiel študovať na Fakultu Managementu a v Skill Labe trénuje od roku 2021.

Profil

– narodený v roku 2001
– študent FM UK
– certifikovaný tréner 1. kvalifikačného stupňa
– tréner od roku 2021

Kristóf Szabó

Od detstva bol vedený k futbalu ktorý ho bavil ale moc v ňom nevynikal. V pätnástich rokoch si našiel lásku pre olympijsky box ktorý robí dodnes súťažne. Do skillabu došiel v roku 2022 ako animátor v parkourovom tábore kde sa ho Roman Bíro spýtal či by sa nechcel stať trénerom. Samozrejme Kristóf povedal áno a tak sa stal pomocný trénerom SUPERKIDS v Skillabe od Októbra 2022. Takisto je pomocným trénerom olympijského boxu pre začiatočníkov.

Ig: @kristofsz146

Profil

 • Tréner od roku 2022
 • Narodil sa v roku 2004

Simeon Socha

Už v detstve prejavil lásku k pohybu a športu. Vyskúšal si rôzne športy ako napríklad Aikido, Tenis a Plávanie.
Keďže túžil po adrenalíne, prišiel v roku 2016 na svoj prvý tréning v Skill Labe, kde si parkour zamiloval.
V roku 2019 ho ku trénerstvu priviedol Roman Bíro. Zo začiatku pôsobil ako asistent na tréningoch parkour BASIC. Teraz trénuje aj skupiny SUPERKIDS a PRO.
Jeho hobby sú kalistenika, parkour, japončina, snowboarding a lietadlá.

Profil

– narodil sa v roku 2004
– tréner od roku 2019

Ondrej Nagy

K parkouru sa dostal ako 13 ročný, keď si mal možnosť vybrať kondičný šport k judu. Po roku zistil že ho to napĺňa viac a videl v tom väčší potenciál. Neskôr začal chodiť na workoutove tréningy pod vedením Davida Chudého. Od roku 2020 začal brať tréningy väznejšie a aktívnejšie, kde sa začal pohrávať s myšlienkou o trénerstve. Od januára 2022 sa začal zaúčať po boku Dávida Chudého a Romana Bíra.

Profil

– Narodil sa v roku 2002
– Študent SJF STU
– Tréner od roku 2022