SKILL LAB KOŠICE – FURČA | PARKOUR TRÉNINGY PRE DETI A MLÁDEŽ

Originálne multifunkčné telocvičné priestory, ktoré sú súčasťou Centra úpolových športov (Sídlisko Furča), pre tréning športov ako parkour, freerun a workout.

Adresa telocvične:
Centrum úpolových športov
Fábryho 961/44
040 11 Košice

Ako sa k nám dostanete ? 

Autom: Zo smeru Mier a Ťahanovce: Po hlavnej ceste Triedy arm. gen. Svobodu odbočíte na Fábryho ulicu, pokračujete až ku ZŠ Fábryho, kde môžete zaparkovať a ďalej pokračovať peši okolo futbalového ihriska až ku telocvični.

Zo smeru Michalovce a Košická Nová Ves: Po hlavnej ceste Triedy arm. gen. Svobodu odbočíte na ul. Maršala Koneva a pokračujete na koniec Exnárovej ulice, kde môžete zaparkovať a pokračovať peši.

MHD:
Spoje číslo 71, 72, 17, 54, 55 – Zastávka Fábryho a následne 5 min pešo.
Spoj číslo 15 – Zastávka Exnárova a následne 5 min pešo.

VVchod do telocvične je zo smeru ZŠ Fábryho. 

Otváracie hodiny:

  • Pondelok – Štvrtok 16:00-18:00
  • Sobota / Nedeľa zatvorené

Dôležité informácie
Registráciou na našej stránke získate prístup k podrobným informáciám o kurzoch a ich následnej kúpe.
Pre rezerváciu kurzov si prosím nekupujte kreditové balíčky. Kurz sa hradí formou bankového prevodu na základe faktúry, ktorú Vám zašleme na e-mail po úspešnom prihlásení na kurz.

Jednorazové prihlasovanie na jednotlivé tréningy nie je možné.
Ak si nie ste istý, či sa Vám parkour kurzy budú páčiť, ponúkame Vám možnosť prísť na skúšobný tréning v hodnote 10 eur (platba v hotovosti).

Cena všetkých Parkour a Superkids kurzov je 36€ za 1 zvolený tréningový deň počas týždňa. Celkovú cenu kurzu systém vypočítava automaticky po zvolení počtu tréningových dní v modelovom týždni. Táto suma sa vynásobí počtom zostávajúcich mesiacov do konca kurzu. Tréningové dni si volíte podľa vašich možností a preferencií.

Do prebiehajúcich kurzov sa dá prihlásiť kedykoľvek aj po začatí kurzu.

Systém automaticky znižuje sumu o 1/5 v prvý deň nového mesiaca.

Napríklad: Prihlasujem svoje dieťa na pondelky 16:00 do superkids v auguste 2023. Systém ma prihlási na celý kurz na september až január 2024. Za 1 zvolený tréningový deň je suma 36€ x 5 mesiacov = 180€. V prípade výberu dvoch tréningových dní (pondelok+streda) je cena kurzu 360€.