SKILL LAB KOŠICE – KVP | PARKOUR TRÉNINGY PRE DETI A MLÁDEŽ

Originálne multifunkčné telocvičné priestory, ktoré sú súčasťou Spojenej školy sv. Košických mučeníkov (Sídlisko KVP), pre tréning športov ako parkour, freerun a workout. 

Adresa telocvične:
Čordákova 1222/50
040 11 Košice

Ako sa k nám dostanete ? 

Autom: Z hlavnej ulice Moskovská trieda je potrebné odbočiť smerom k bytovkám (odbočiť je možné z oboch smerov) na ulicu Jasuschova. Prejdete okolo nákupného centra Fresh a potravín Lipka, až dozadu k škole. Priamo pred školou sa nachádza parkovisko. Zaparkovať je možné aj v okolí školy.

MHD: Zastávka Miestny úrad, KVP sa nachádza 7 minút pešo (600 m). Na zastávku chodia linky 19, 34, 36, 54,55 a 71. 

Vchod do telocvične je zo zadnej strany budovy (smerom od multifunkčného ihriska). Vchodové dvere sú označené logom Skill Lab. 

Otváracie hodiny:

  • Pondelok – Piatok  15:30-17:30
  • Sobota / Nedeľa zatvorené

Dôležité informácie:
Registráciou na našej stránke získate prístup k podrobným informáciám o kurzoch a ich následnej kúpe.
Pre rezerváciu kurzov si prosím nekupujte kreditové balíčky. Kurz sa hradí formou bankového prevodu na základe faktúry, ktorú Vám zašleme na e-mail po úspešnom prihlásení na kurz.

Jednorazové prihlasovanie na jednotlivé tréningy nie je možné.
Ak si nie ste istý, či sa Vám parkour kurzy budú páčiť, ponúkame Vám možnosť prísť na skúšobný tréning v hodnote 10 eur (platba v hotovosti).

Cena všetkých Parkour a Superkids kurzov je 36€ za 1 zvolený tréningový deň počas týždňa. Celkovú cenu kurzu systém vypočítava automaticky po zvolení počtu tréningových dní v modelovom týždni. Táto suma sa vynásobí počtom zostávajúcich mesiacov do konca kurzu. Tréningové dni si volíte podľa vašich možností a preferencií.

Do prebiehajúcich kurzov sa dá prihlásiť kedykoľvek aj po začatí kurzu.

Systém automaticky znižuje sumu o 1/5 v prvý deň nového mesiaca.

Napríklad: Prihlasujem svoje dieťa na pondelky 16:00 do superkids v auguste 2023. Systém ma prihlási na celý kurz na september až január 2024. Za 1 zvolený tréningový deň je suma 36€ x 5 mesiacov = 180€. V prípade výberu dvoch tréningových dní (pondelok+streda) je cena kurzu 360€.