Workout

Workout

Tréning je určený každého, kto je ochotný objavovať a posúvať svoje fyzické limity. Je jedno, či si úplný začiatočník alebo cvičíš už dlhé roky. Vždy je spôsob, akým sa môžeš prekonať a posunúť ďalej, naučiť sa nový pohyb alebo osvojiť cvičenie.

WORKOUT NITRA:

Základ tréningu pod Tomášovým vedením je postavený na princípoch kalisteniky, a teda cvičeniach s vlastnou hmotnosťou. Pravidelne sa tu budeš stretávať s funkčným náradím, ako sú hrazdy, kruhy, bradlá, laná, pridané záťaže, olympijské tyče a kettlebelly. Už za niekoľko týždňov pravidelného tréningu očakávaj nárast funkčnej sily, zvládanie atraktívnych silový prvkov a viditeľné formovanie tela. 

WORKOUT BRATISLAVA:

Ide o prierez osobnej skúsenosti a najnovších informácii, ktoré Dávid za poslednych vyše 10 rokov nazbieral. To čo je na tele nestabilné sa stabilizuje, to čo je stuhnuté sa mobilizuje, to čo je preťažené sa vykompenzuje a hlavne to čo je slabé sa poriadne vymaká! Workoutové tréningy sú výborný základ pre každého športovca, ktorý chce nabrať silu a dynamiku s vlastným telom.

Technicke detaily:

  • Dĺžka tréningu: 80 minút
  • Rozohriatie a rozcvičenie 10 minút.
  • Makanie: 60 minút.
  • Strečing 10 minút. 

 

Workout Workout Workout
Workout Workout Workout
Workout Workout Workout
Workout Workout Workout
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.