LETNÉ PARKOUR TÁBORY

Ak hľadáte kombináciu zábavy a fyzickej aktivity počas leta, ste na správnom mieste. Máme dlhoročné skúsenosti s prácou s deťmi v rámci letných táborov.

Program denného tábora je postavený presne tak, aby deťom ponúkol skutočnú táborovosť, nielen prázdninové stráženie s tématickým zameraním. Dopĺňajú ju špičkoví vedúci a presne stanovená kapacita, ktorá zarúčí že nás nie je príliš málo na vytvorenie pravej táborovej atmosféry, ale ani príliš veľa, aby sa deti mali šancu spoznať a možno nájsť svojho/ju BFF. (Best Friends Forever).

Pohybové zručnosti, ktoré v tábore cielene rozvíjame a prostriedky, ktoré na to využívame, sú samé o sebe zážitkom. Zároveň ide o veľmi zaujímavú kombináciu pohybov a cvičení s významným vplyvom na fyzický a mentálny vývoj dieťaťa. Navyše rozvíjame cele spektrum pohybov s obrovským presahom do bežného života. 

SKILL LAB BRATISLAVA

V Skill Lab Bratislava organizujeme už šiesty rok obľúbené denné tábory nabité parkourom a inými športovými aktivitami. Premiérovo v tomto roku organizujeme ceý denný tábor (nielen parkour tréningy) v ktorom Vaše deti budú celý čas s našimi trénermi, ktorých poznajú aj z našich tréningov a videí. 

Tábor je vhodný pre začiatočníkov, ale aj pokročilých cvičencov vo veku od 8 rokov vyššie. Deti si rozdelíme už priamo na tábore podľa výkonnosti, preto sa nemusia báť zúčastniť aj úplny začiatočníci, ktorí s parkourom nemajú zatiaľ žiadne skúsenosti ale aj veľmi pokročilí “skákači”. 

SKILL LAB PIEŠŤANY

V Skill Lab Piešťany organizujeme dva turnusy letných táborov. Čakajú vás parkour lekcie v telocvični, výlet do Ekoparku a každý deň zaujimavý animačný program.

SKILL LAB NITRA

Skill Lab Nitra ako každý rok organizuje svoje parkour tábory. Ak hľadáte kombináciu zábavy a fyzickej aktivity, ste na správnom mieste. Naše predchádzajúce ročníky boli úspešné a získali sme skvelé ohlasy od rodičov, čo nás motivuje pokračovať a zlepšovať sa. Vaše deti budú mať u nás príležitosť trénovať parkour v telocvični aj vonku, čo im poskytne nové skúsenosti a zlepší ich fyzickú kondíciu. Okrem toho ich čaká množstvo zábavy a nových priateľov. Nechajte svoje deti zažiť nezabudnuteľné letné dobrodružstvo.

SKILL LAB POPRAD

Pomyselná čerešnička na torte naších celoročných pohybobových zážitkov s deťmi. V Poprade organizujeme už 6. ročník, mimoriadne úspešného denného tábora. Tešíme sa na známe aj neznáme tváre, nádherné prostredie Popradského Skill LABU, stále dokonalejší táborový program a plnotučnú dávku výživného pohybu.

SKILL LAB KOŠICE

Vitajte na našom letnom parkour tábore plnom dobrodružstva a zábavy v podaní trénerov z košického Skill Labu! Tu sa deti stretávajú s príležitosťou objavovať svoje hranice, zlepšovať svoje zručnosti a vytvárať nové priateľstvá, a to všetko v duchu bezpečného a podporujúceho prostredia. Naši skúsení inštruktori budú viesť vaše deti cez rôzne parkour prekážky, pomáhajúc im rozvíjať nielen fyzickú zdatnosť, ale aj sebadôveru a tvorivé myslenie. Poďte sa s nami pripojiť k tomuto nezabudnuteľnému dobrodružstvu plnému pohybu a zábavy!

Registrovať sa do kurzu

Čo iné ešte ponúkame?